Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Cēsu pils komplekss aicina darbā apmeklētāju centra speciālistu/i

Uz sarakstu 10. februāris, 2022

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties uz vakanto APMEKLĒTĀJU CENTRA SPECIĀLISTA/ES amatu Cēsu Vēstures un mākslas muzejā (Pils laukumā 9.).

Piedāvājam darbu brīnišķīgā vietā – Cēsu pilī, vienā no apmeklētākajiem tūrisma objektiem Latvijā. Ja esat laipns/a un viesmīlīgs/a, nebaidieties no darba brīvdienās un svētku dienās, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

Galvenie darba pienākumi:

  • Pils apmeklētājiem sniegt informāciju par Cēsu pils kompleksu (Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, Viduslaiku pils un Cēsu Izstāžu nams) un veikt šeit sniegto pakalpojumu aktīvu pārdošanu;
  • reģistrēt darījumus kases aparātā un veikt kases žurnāla noformēšanu un aizpildīšanu;
  • pieņemt un koordinēt pasūtījumus programmām, ekskursijām un pasākumiem;
  • nodrošināt izcilu klientu apkalpošanas servisu;
  • veikt Cēsu pils kompleksa apmeklētāju statistikas uzskaiti.

Prasības pretendentam:

  • vismaz vidējā izglītība;
  • darba pieredze klientu apkalpošanā, viesmīlībā vai tūrismā;
  • teicamas latviešu valodas un ļoti labas angļu un vismaz vēl vienas svešvalodas zināšanas (priekšroka krievu vai vācu valodām);
  • labas datora un biroja tehnikas lietošanas prasmes;
  • teicamas komunikācijas prasmes;
  • koleģialitāte, atbildības sajūta, precizitāte un emocionālā noturība.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu, atalgojums 650,00 -700,00 EUR (bruto);
  • veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • interesantu un dinamisku uz rezultātu orientētu darba vidi;
  • iespēju ikdienā satikt cilvēkus no dažādām valstīm.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski   līdz 2022. gada 18.februārim vai iepriekš sazinoties un vienojoties par laiku, iesniegt aģentūras birojā Baznīcas laukumā 1, Cēsīs. Tālrunis informācijai: 27878549.

Informācija par personas datu apstrādi.
Pārzinis personas datu apstrādei ir pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Baznīcas laukums 1 , Cēsis, LV4100, tālr.
+371 28307186 , Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā “Privātuma politika”